Wiosenny konkurs "Mam Talent"

W środę, 22 marca w naszej szkole z okazji Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski pod opieką pani Marty Merdy-Nowak zorganizował wiosenny konkurs „Mam Talent”. Każda z klas miała za zadanie przebrać się za postać z książki, bajki lub baśni i wybrać jednego, dwóch lub trzech przedstawicieli o szczególnym talencie.

Klasę 1a reprezentowała Marcelina Kapała. Zaśpiewała piosenkę „Uśmiechnięta wiosna”.

Klasę 2a reprezentowała Alicja Bieniasz. Wyrecytowała wiersz „Telefon od wuja Leona”.

Klasę 2b reprezentowała Marlena Szpigun. Zagrała trzy utwory na wiolonczeli.

Klasę 2b reprezentował Igor Podrez. Zagrał utwór na gitarze.

Klasę 3a reprezentowały  dwie dziewczynki: Oliwia Lekler – w tańcu akrobatycznym, a Martyna Adamowicz zaśpiewała „Wielkanocną piosenkę”.

Klasę 3b reprezentowała Zuzanna Mazurkiewicz. Zaśpiewała piosenkę „Jestem kotem”.

Klasę 4a reprezentowały duety wokalne Marta Jachwitz  i Julia Jaworska, Kornelia Młynarczyk i Julia Szkudlarek  oraz ponownie solistka Marta Jachwitz.

Klasę 4b reprezentował duet taneczno-akrobatyczny: Judyta Perek i Maja Sadowska.

Klasę 5a reprezentował duet gimnastyczny: Julia Raj i Emilia Gulczyńska oraz taniec akrobatyczny zaprezentowała Jagoda Mleczak.

Klasę 6a reprezentowały: Larysa Gołek pokazała taniec akrobatyczny, Roksana Ochla zaśpiewała piosenkę w języku niemieckim oraz Anna Gabryszak również zaśpiewała piosenkę.

Jury w składzie: pani Alina Konieczek oraz pani Martyna Lamcha-Merda miało trudne zadanie. Panie doceniły ogromny wkład każdego z uczestników.

Zwycięzcy z  klas I-III:

I miejsce: Marlena Szpigun z klasy 2b i Igor Podrez z klasy 2c

II miejsce: Oliwia Lekler z klasy 3a

III miejsce: Zuzanna Mazurkiewicz z klasy 3b

Zwycięzcy z klas IV-VI:

I miejsce: duet akrobatyczny Judyta Perek i Maja Sadowska z klasy 4b

II miejsce: wokalistka Marta Jachwitz z klasy 4a

III miejsce: akrobatka Larysa Gołek z klasy 6a

Każdy z uczestników otrzymał dyplom i batonik. Wszyscy przebrani uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

Autor: ZW