Koncert wiosenny

W  czwartek 27 kwietnia w naszej szkole odbył się „Koncert Wiosenny” uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Stanisława Moniuszki w Zbąszyniu. Koncert adresowany był dla uczniów klas I-III, zachęcić miał do zapisywania się to tejże szkoły.

Wykonawcami byli między innymi uczniowie naszej szkoły: Hanna Płonka z klasy 2a zagrała na fortepianie, Igor Podrez z klasy 2c zagrał na gitarze, Wiktor Podrez z klasy 3c zagrał na akordeonie, Marta Jachwitz  z kasy 4a zagrała na skrzypcach i zaśpiewała piosenkę, a najstarszy uczeń naszej szkoły Maksymilian Szułcik z klasy drugiej gimnazjum zagrał na fortepianie. Na koncercie zaprezentowane były również instrumenty: trąbka, flet poprzeczny, klarnet oraz instrument perkusyjny – werbel. Nad przebiegiem koncertu czuwali nauczyciele: Magdalena Rugała, Robert Hauptmann i Tomasz Miler. Na koniec pani dyrektor Agnieszka Mularska podziękowała nauczycielom i wykonawcom oraz życzyła dalszych sukcesów. Zachęciła również uczniów naszej szkoły  do wzięcia udziału w przesłuchaniach do szkoły muzycznej.

Autor: ZW