Apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017

We wtorek 20 czerwca w Szkole Podstawowej odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017 dla uczniów klas I-VI. Celem spotkania było wręczenie nagród, dyplomów i upominków za wszelaką działalność na rzecz szkoły i osiągnięcia w różnych konkursach.

Prowadząca Samorząd Uczniowski pani Marta Merda-Nowak wraz z uczniem Patrykiem Pietruńko przedstawili krótką prezentację z działalności charytatywnej, w której udział brały wszystkie klasy. Po podliczeniu wszystkich punktów klasą z największym sercem z klas I-III została po raz kolejny klasa pani Zyty Wojciechowskiej 2a, a z klas IV-VI, klasa 4b pani Marty Merdy-Nowak. Kolejnym punktem były prezentacje klas IV-VI. Następnie poszczególni nauczyciele wręczyli nagrody za: czytelnictwo, wysokie wyniki w sporcie, różne konkursy, wysoką frekwencję.

Autor: ZW