Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Piknik klasy 2a

W czwartek 22 czerwca po uroczystej Mszy Świętej kończącej rok szolny, uczniowie klasy 2a  z wychowawcą Zytą Wojciechowską i rodzicami wybrali się na piknik nad jezioro Konin. Była to piesza wycieczka połączona z obserwacją przyrody oraz bezpiecznym poruszaniem się po drodze bez chodnika.

Na pikniku dzieci grały w piłkę siatkową, piłkę nożną  i doskonale się bawiły się na plaży. Pod opieką dorosłych moczyły nogi i pluskały się w wodzie. Rodzice upiekli ciasta, przywieźli owoce i napoje. Jako ciepły posiłek dzieci otrzymały pizzę i frytki. Na deser były lody. W trakcie pobytu odbyły się też pogadanki na temat bezpieczeństwa nad wodą, w lesie, w domu i na ulicy. Zadowolone i trochę zmęczone około godziny 15.00 wróciły pod opieką rodziców do domu. Bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych rodzicówUśmiech.

Autor: ZW