Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016-2017

Już za parę chwil, godzin parę,

Weźmiesz rower swój no i dalej,

Polskę całą zwiedzisz wszerz,

Trochę rybek złowisz też,

Nie przyjmując się niczym wcale.

Lato, lato, lato czeka,

Razem z latem czeka rzeka,

Razem z rzeką czeka las,

A tam ciągle nie ma nas.

23 czerwca po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. W wakacyjny nastrój wprowadziło nas krótkie przedstawienie przygotowane przez klasę 6a pod kierunkiem wychowawcy- pana K. Pawlika. Następnie dyrektor szkoły pan Dariusz Orzeszko podsumował miniony rok oraz wręczył nagrodę dla najlepszego ucznia, którą w tym roku, już po raz drugi, odebrała Dominika Skarżyńska z klasy 5a.

Następnie dyrektor wręczył nagrody uczniom, którzy ukończyli ten rok z wyróżnieniem:

• z klasy 4a: Młynarczyk Kornelia, Pietruńko Patryk, Cichowska Patrycja, Jachwitz Marta;
  • z klasy 4b: Cichewicz Tamara, Fogt Bartłomiej;
  • z klasy 5a: Tkaczuk Zuzanna, Wieruszewski Michał, Wawrzyniak Julia, Roszak Agnieszka, Węglowska Paulina, Skarżyńska Dominika, Raj Julia, Głąb Kaja;
  • z klasy 5b: Struzik Maria, Hinz Amelia, Ceglarek Natalia, Kaczmarek Alicja;
  • z klasy 6a: Onyśków Katarzyna, Brodziak Szymon, Gołek Larysa, Klus Alicja.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku. Na zakończenie dyrektor życzył zgromadzonym udanych i bezpiecznych wakacji.

Autor: K.F.