VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Lipkach Wielkich

25 listopada w Lipkach Wielkich, odbył VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Zespół Edukacyjny w Trzcielu reprezentowały dwie uczennice: Marta Jachwitz z klasy V a  i Aleksandra Olejniczak z klasy III a gimnazjum. Tematem przewodnim była poezja Jana Brzechwy i Bogusław Leśmiana. Uczestnicy podzieleni byli na grupy wiekowe: uczniowie klas I-III oraz IV-VI na dwóch poziomach recytowali poezję Jana Brzechwy, natomiast uczniowie klas starszych- siódmych i gimnazjalnych recytowali poezję oraz wybrane teksty prozy Bogusława Leśmiana. Poziom Konkursu był bardzo wysoki. Spośród wykonawców wyłoniono na trzech poziomach dwóch laureatów  i po trzy wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Organizatorzy ugościli wszystkich gości pysznym ciastem i gorącym obiadem. W trakcie obrad komisji obejrzeliśmy występy artystyczne. Gratulacje dla naszych dziewcząt za wybór tekstów i reprezentowanie naszej placówki.

Autor: B.P.