„Opowieści z Lodowej Krainy”

W środę, 28 listopada 2017 roku,  na musical pod tym właśnie tytułem miały okazję pojechać dzieci  z klas II a i III b pod opieką wychowawczyń- pani Anny Górnej i Beaty Piechaczek. Przedstawienie odbyło się w Domu Kultury w  Nowym Tomyślu.

„Opowieści z Krainy Lodowej” to autorska inscenizacja oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu- „Krainy Lodu” i oryginalnej baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”. Ta muzyczna opowieść z pięknymi piosenkami skomponowanymi specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, wprowadzała dzieci w baśniowy  świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Wzruszające i zabawne widowisko, które pomimo zimowej scenerii wlało w serca  małym odbiorcom dużo ciepła i radości,  wzbudziło zachwyt u młodych widzów, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Autor: B.P.