Duży sukces młodych szczypiornistów ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu na turnieju w Nowogrodzie Bobrzańskim

Niedziela 10 grudnia 2017 roku okazała się bardzo szczęśliwa dla młodych szczypiornistek i szczypiornistów ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu. W tym dniu w Nowogrodzie Bobrzańskim został zorganizowany turniej piłki ręcznej dla dzieci ze szkół podstawowych województwa lubuskiego w ramach realizacji programu „Gramy w Ręczną”. W turnieju uczestniczyli młode piłkarki i młodzi piłkarze ręczni z: Kowalowa, Nowej Soli, Żar, Nowogrodu Bobrzańskiego i Trzciela.  Każda drużyna rozegrała łącznie 4 spotkania czyli  spotkała się w rywalizacji sportowej ze wszystkimi zespołami turnieju.

Nasi zawodnicy wgrali łącznie 3 spotkania, jedno zaś zremisowali, co w nieoficjalnej klasyfikacji dało im to pierwsze miejsce.

Ale nie taki był cel tej imprezy. Organizatorzy zawodów  sprawili, że przez blisko 4 godziny gier każdy z młodych zawodników  mógł się poczuć jak na prawdziwych  ‘Mistrzostwach Świata”

Serdecznie gratulujemy organizatorom z Nowogrodu Bobrzańskiego organizacji wspaniałej imprezy, a naszym reprezentantom wysokich już umiejętności piłkarskich.