Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Weekend cudów ze „Szlachetną paczką”

Dzięki ofiarności i otwartym sercom naszych uczniów, rodziców i nauczycieli uczestniczyliśmy w „Weekendzie cudów” ze szlachetną paczką. W piątek przekazaliśmy nasz prezent 85-letniej mieszkance Rogozińca. Starsza pani ogromnie wzruszona i szczęśliwa obiecała, że będzie się modliła za wszystkich, którzy przyczynili się do tej ogromnej niespodzianki, jaka ją spotkała. Dziękujemy wszystkim, którzy piekli babeczki i tym, którzy je kupowali  i w ten sposób sprawili, iż mogliśmy kupić pralkę automatyczną, ciepłą kołdrę, pościel i koc. Dziękujemy za przyniesione środki czystości, żywność i słodycze. Wszystkich przyniesionych rzeczy było tak dużo, iż część z nich przekazaliśmy Caritasowi, aby wspomógł potrzebujących przed Świętami Bożego Narodzenia.

Naprawdę Warto Pomagać!

Autor: MMN