Wyjazd klasy 3a i 3c na musical profilaktyczny „Nowe Szaty Króla”

W czwartek, 14 grudnia, uczniowie klasy 3a z panią Zytą Wojciechowską i 3c z panią Małgorzatą Kuryś oraz rodzicem wybrali się do Nowego Tomyśla na Musical Profilaktyczny „Nowe Szaty Króla”.

„Nowe Szaty Króla” to jedna z najsłynniejszych baśni Hansa Christiana Andersena, która została przedstawiona jako musical z przesłaniem aspektu profilaktycznego. Musical był pełen tańca, poruszającej muzyki wraz z porywającym śpiewem na żywo, grą aktorską, a także zachwycającymi animacjami multimedialnymi. Śledząc losy rozkapryszonego króla i jego wiernej lamy, widzowie nauczyli się, że o wartości człowieka nie decyduje ani zasobność portfela, ani metka przy ubraniu, a to, w jaki sposób traktujemy innego człowieka.

Autor: ZW