Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W związku z trwającą pandemią koronawirusa zmienia się organizacja rozpoczęcia roku szkolnego. Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

- w poniedziałek 31 sierpnia 2021 roku o godzinie 17:00 na hali sportowej odbędzie się spotkanie organizacyjne dyrektora z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH (przypominamy o obowiązującym na terenie szkoły zakrywaniu ust i dezynfekcji rąk);

- Rozpoczęcie roku dla uczniów klas 1-8 odbędzie się 01 września 2020r. o godzinie 9:00. Uczniowie, (bez rodziców), spotykają się na placu szkolnym z wychowawcami i dopiero z nimi wchodzą do budynku szkoły.

- Na rozpoczęcie roku przychodzą tylko dzieci zdrowe.

- Wszystkich obowiązuje nakaz zakrywania ust  i dezynfekcja rąk.

- Uczniowie nie wchodzą samodzielnie na teren szkoły. Prosimy o punktualne przybycie, zachowanie bezpiecznych odległości.

- Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.

O zasadach organizacji nowego roku poinformują wychowawcy.

Rozpoczęcie potrwa do godziny 10:00.

DOWOZY (w autobusie i busach obowiązuje nakaz zakrywania ust}

Przyjazdy:

SIERCZ- godzina 8:00

LUTOL MOKRY - godzina 8:45

Odjazdy:

LUTOL MOKRY- 10:00

SIERCZ- 10:30

Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2021-22

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego w Trzcielu w załączeniu przesyła wykaz dodatkowych dni wolnych od zajec edukacyjntch w roku szkolnym 2021-22

Jak rozmawiać z dziećmi o koronawirusie?

Pani pedagog poleca artykuł "Jak rozmawiać z dziećmi o koronawirusie?"

Informacja dyrektora Zespołu Edukacyjnego w Trzcielu w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronowirusem

Drodzy rodzice
W związku z istnieniem realnego zagrożenia wystąpieniem koronawirusa w naszym regionie w załączeniu przesyłam materiały informacyjne  dotyczące szeroko pojętej profilaktyki  oraz procedur zachowania obywatela na wypadek wystąpienia podejrzeń zarażeniem groźnym...