Dzień Dziecka w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu

Dzień Dziecka przypadał w tym roku w niedzielę, jednak w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu jego obchody zorganizowaliśmy 02 czerwca. Oczywiście najważniejsze tego dnia były dzieci i okazało się, że są nimi nie tylko maluchy z klas 1-3, ale także nasi nastolatkowi z piątej, szóstej klasy, a i gimnazjaliści nie obrażali się, gdy nazywano ich „dziećmi”. Oczywiście wszystkim dzieciom złożył życzenia pan dyrektor- Dariusz Orzeszko i rozpoczęły się przeróżne gry i zabawy sportowe, bo w ten dzień postanowiliśmy wyjść z klas i korzystając z pięknej pogody- spędzić go na sportowo. Do łask wróciły skakanki, ringo, ale i tak najwięcej emocji wzbudzało przeciąganie liny. Po wysiłku czekały na wszystkich kiełbaski, które zostały zjedzone z apetytem.