"Lato, lato, lato czeka"

Lato, lato, lato czeka

Razem z latem czeka rzeka

Razem z rzeką czeka las

A tam ciągle nie ma nas!

I tak po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w Szkole Podstawowej w Trzcielu  doczekaliśmy się wakacji. Był to bardzo pracowity rok i przyniósł szkole i uczniom wiele sukcesów. Jednym z nich był bardzo wysoki wynik osiągnięty przez szóstoklasistów na Sprawdzianie Szóstoklasistów. W piątek zaproszona na apel pan dyrektor Dariusz Orzeszko, wręczył nagrody najlepszym uczniom, którzy osiągnęli najwyższą średnią- Weronice Kodryckiej i Dawidowi Woźniakowi, na pewno ucieszyły ich nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, którymi były tablety. Nagrodzeni za swoją pracę zostali także uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

- z klasy 4a: Julia Płonka, Emilia Łukowski, Aleksandra Kuryś, Klaudia Struzik, Agata Śpiewak, Jan Woźniak;

- z klasy 4b: Michalina Nowak, Małgorzata Paszke, Mateusz Affeld, Paweł Czepiżak;

- z klasy 5a: Gabriela Bierezińska, Aleksandra Olejniczak, Weronika Kodrycka, Oliwer Kapała, Dawid Woźniak;

- z klasy 5b: Emma Zając, Mikołaj Szawerda, Maksymilian Szułcik.

W wakacyjny nastrój wprowadziły nas występy uczniów Szkoły Podstawowej, przygotowane przez Samorząd Szkolny.

Wszystkim uczniom i pracownikom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.