Uroczysta inauguracja Roku Szkolnego 2014/15

Przez okno wrzesień spoziera,
W sadzie dojrzewa owoc.

Na ławkach zeszyty otwarte,
Na stole otwarty dziennik.
Skrzyp kredy, szelest kartek...

Mieczysława Buczkówna

01 września 2014 roku w Zespole Edukacyjnym zabrzmiał dzwonek szkolny. Uroczysty apel rozpoczęły poczty sztandarowe oraz odśpiewany hymn. Dyrektor - pan Dariusz Orzeszko, powitał wszystkich zgromadzonych, a szczególnie serdecznie najmłodszych- uczniów trzech klas pierwszych. Byli oni bardzo dzielni pod opieką rodziców i swoich nowych pań: pani Izabeli Załuckiej magister Agnieszki Mularskiej i magister Danuty Kłosowskiej.  Pani Izabela Załucka rozpoczyna swoją pracę w naszej placówce, więc pan dyrektor życzył jej powodzenia. Pan Dariusz Orzeszko poinformował także, że dbając o komfort pracy najmłodszych, przygotowano dla nich w tym roku oddzielną pracownię komputerową, a dla starszych odnowiono dużą salę gimnastyczną. Życzył też wszystkim zgromadzonym powodzenia w nowym roku szkolnym.