Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej

"Kto liczy na tygodnie, ten sieje trawę,
 Kto liczy na lata, sadzi drzewa,
 Ale kto liczy na stulecia,
Ten wychowuje i kształci dzieci" .

Witold Zglenicki

Mimo, że na owoce pracy pedagogów trzeba czekać długo, to 14 października w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu za swoją pracę zostali oni uhonorowani nie tylko przez swoich wychowanków, ale także przez obecną na apelu panią burmistrz- Jolantę Górną- Bobrowską, która wręczyła nagrody wyróżnionym za pracę nauczycielom, złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz obejrzała przygotowane przez panie Renatę Koźmińską i  Martę Merdę- Nowak przedstawienie. Teatrzyk, który wzbudził wielkie zainteresowanie widowni, oparty był na znanej baśni  braci Grimm „O rybaku i złotej rybce”. Zebranym podobała się znakomita gra Julii Płonki i Janusza Woźniaka, zwrócili też uwagę na pomysłową dekorację. Całe przedstawienie nagrodzono oklaskami.