Pierwszy Dzień Wiosny

W piątek przywitaliśmy w naszej szkole wiosnę. Po dość długiej i pochmurnej zimie wszyscy z radością powitali piękną, słoneczną pogodę. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na klasę, która w najbardziej wesoły, kolorowy sposób przebierze się z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Do szkoły przybyły więc dzisiaj między innymi: Pippi Langstrumpf, Pani Wiosna, Elfiki, Biedronki, Pszczółka, byli marynarze i rycerze. Pomysłowością i odwagą wykazał się Franek Janas z kl.Ic, który łamiąc stereotypy przebrał się za prześliczną Panią Wiosnę. Najciekawiej i najliczniej przebrane były dzieci z klasy Ia,Ic, IIIa i Vb.  W szkole było wesoło i kolorowo.Gratulujemy. Przy okazji Samorząd Uczniowski zorganizował też „Słodki piątek”, ciasta dostarczone przez rodziców uczniów klasy Va stanowiły smaczną przekąskę w tym pełnym humoru dniu.