Szczypiorniak na Orlikach 2015

wwSzczypiorniak na Orlikach 2015

12 maja 2015 roku  na boisku sztucznym w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu odbył się  turniej piłki ręcznej „Szczypiorniak na Orlikach 2015”. Głównym organizatorem akcji jest Polski Związek Piłki  Ręcznej.  Nasza szkoła po raz drugi otrzymała prawo przeprowadzenia eliminacji powiatowych tego turnieju. Cechą charakterystyczną „Szczypiorniaka na orlikach” jest fakt iż wszystkie mecze w całej Polsce muszą być przeprowadzone na boiskach sztucznych, a nie jak zazwyczaj na hali sportowej.

Do trzcielskiego turnieju zgłosiło się łącznie 9 drużyn, w tym 6 zespołów chłopców i 3 dziewcząt.

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu ostatecznie zajęła 2 miejsce. W meczu finałowym  nasi szczypiorniści nieznacznie ulegli swoim rówieśnikom ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzeczu.

W rozgrywkach dziewcząt  zwyciężczyniami  turnieju  zostały zawodniczki ze  Szkoły Podstawowej  w Przytocznej.  Nasze dziewczęta po pasjonującej walce zajęły 3 miejsce

W turnieju finałowym w Zielonej Górze powiat międzyrzecki będą reprezentowały reprezentacje ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu (chłopcy) oraz Szkoły Podstawowej w Przytocznej (dziewczęta)

Serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom ręcznym

Wyniki spotkań chłopców