Bezpiecznie z Radiem Zachód - klasy I-II

W piątek, 10 marca, na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie klas pierwszych i drugich z dziennikarzami „Radia Zachód” Markiem Turowskim i Zbigniewem Roszczykiem z Zielonej Góry. Tematem spotkania było „Jak bezpiecznie zachować się w życiu”. Odbyła się pogadanka o tym jak bezpiecznie spędzać czas wolny, jak zachowywać się bezpiecznie na drodze, uczniowie rozmawiali o  odblaskach,  udzielaniu pierwszej pomocy, numerach alarmowych. Następnie dzieci uczestniczyły w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie oraz  konkursie plastycznym. Z każdej klasy wyróżniono po pięć osób, którym zostały wręczone odblaski, książeczki, balony, światełka do rowerów. Pozostali uczniowie otrzymali nagrodę pocieszenia w postaci lizaka.

Autor: ZW