WITAJ WIOSNO !!!

W dniu 24 marca uczniowie klasy II c  wraz z wychowawczynią oraz z paniami z biblioteki publicznej i przedstawicielem nadleśnictwa zorganizowali nad Jeziorem Żydowskim ognisko z kiełbaskami dla dzieci z okazji nadejścia wiosny. Wycieczka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Idąc nad Jezioro Żydowskie, dzieci obserwowały i podziwiały budzącą się do życia przyrodę. Czas przy ognisku spędziły w bardzo miłej atmosferze, słuchając opowiadań pana Włodzimierza Rudawskiego, pracownika nadleśnictwa. Uczestnicy wycieczki usłyszeli, na czym polega praca leśniczego, do którego obowiązków należy dbanie o drzewostan i zwierzęta w podległym mu rejonie. Uczestnicy po zjedzeniu pysznych kiełbasek wzięli udział w zgaduj-zgaduli, która dotyczyła zwierząt i roślin, bawiąc się przy tym wesoło.  Na koniec wszyscy serdecznie podziękowali za ciekawe informacje oraz za mile spędzony czas na łonie natury.