Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017-2018

Przez okno wrzesień spoziera,
W sadzie dojrzewa owoc.

Na ławkach zeszyty otwarte,
Na stole otwarty dziennik.
Skrzyp kredy, szelest kartek...”

Jesienna pogoda wyraźnie przypomniała wszystkim, że najwyższa pora wracać już do szkoły. Po dwóch miesiącach wypoczynku uczniowie z zaciekawieniem oglądali wymalowane klasy i korytarze szkolne. Dyrektor szkoły pan Dariusz Orzeszko szczególnie serdecznie przywitał uczniów dwóch klas pierwszych, którymi zajęły się ich nowe panie: Wiesława Sawka i Danuta Kłosowska. Reforma edukacji spowodowała, że ponownie w murach szkoły pojawili się uczniowie klasy siódmej. Nadal uczą się też dwa roczniki gimnazjalistów. Wychowawczyniami klas czwartych zostały panie Renata Koźmińska i Martyna Lamcha-Merda. Nowym nauczycielem chemii została  pani Ewelina Napierała. Dyrektor życzył wszystkim owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym.

Autor: K.F.