Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Ogólnopolski Konkurs dla klas trzecich

Na przełomie listopada i grudnia 2017r. chętni uczniowie klas trzecich przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego "Ortografek", Czytelniczego "Abecadło", Matematycznego "Plusik" i Plastycznego "Plastuś". Koordynatorem konkursów była pani Małgorzata Kuryś, a wspomagającymi nauczycielami pani Zyta Wojciechowska i pani Beata Piechaczek. Wyniki zostały ogłoszone w marcu 2018 roku. Z klasy 3a do konkursów przystąpiło 15 osób, z klasy 3b - 6 osób i z klasy 3c - 5 osób. Każdy z uczestników otrzymał dyplom. Troje z dzieci otrzymało wyróżnienia - dyplomy i medale: Hania Płonka i Kacper Turecki z klasy 3a w konkursie plastycznym a Mikołaj Cichowski z klasy 3c w konkursie matematycznym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Autor: ZW