Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Ppowitanie wiosny klasy IIIb w DPS-e

Uczniowie klasy IIIb wraz z wychowawczynią Beatą Piechaczek zostali zaproszeni przez Dyrekcję DPS-u Jasieniec, aby wspólnie z mieszkańcami tego miejsca powitać wiosnę. W piątek 23 marca 2018r. z dobrymi nastrojami dzieci pojechały w gości.

Przygotowały i przedstawiły  gospodarzom część artystyczną, chcąc wierszem i piosenką przywołać tę długo oczekiwaną porę roku WIOSNĘ. Marlenka Szpigun przygotowała mały koncert w pięknym wykonaniu. Swoją grą na wiolonczeli  zachwyciła  wszystkich. Zarówno jej występ jak i przedstawienie  klasy sprawiły ogromną radość zebranym. Następnie tradycyjnie spalono Marzannę w ognisku. Dzieci skandowały i radośnie wspólnie nawoływały wiosnę. Smaczny poczęstunek był ostatnim akcentem spotkania.

Najważniejszym jednak przesłaniem tego spotkania była lekcja empatii i tolerancji dla drugiego człowieka…..

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i czekamy WIOSNY Uśmiech

Autor: BP