WITAJ SZKOŁO!

„Przynosimy wiatr we włosach,
tańczył z nami pośród zbóż.
Pięknie było na wakacjach,
lecz do szkoły tęskno już.”

Witaj szkoło!

72 dni wakacyjne są już wspomnieniem. Przed nami 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniów w Trzcielu powitał gospodarz szkoły: dyrektor Dariusz Orzeszko oraz burmistrz- Jarosław Kaczmarek. To ważny rok nie tylko dla pierwszaków, którymi troskliwie zaopiekowały się panie Zyta Wojciechowska i Małgosia Kuryś, ale i dla ostatnich klas gimnazjalnych i pierwszej, po dwudziestu latach przerwy, klasy ósmej.  Będzie to też ważny rok dla społeczności całego miasta, gdyż w szybkim tempie powstaje w parku szkolnym oczekiwana od wielu lat hala sportowa. W tym roku szkolnym pracują nowi nauczyciele: Anna Dawidowicz, Paweł Dymel, Stanisław Gaweł. Pani Joanna Gwiazda przeszła na etat pedagoga szkolnego. Mamy nadzieję, że uśmiechy na twarzach naszych wychowanków będą widoczne przez cały rok szkolny.