Co dalej absolwencie?

Marzec i kwiecień to czas podejmowania przez najstarszych uczniów naszej szkoły pierwszych poważnych decyzji- jaką szkołę wybrać? Ze względu na reformę edukacji w tym roku przed takim wyborem staną absolwenci dwóch klas trzecich gimnazjum i uczniowie klasy ósmej. Aby ułatwić im podjęcie decyzji okoliczne szkoły średnie przyjeżdżają do nas, prezentując swoją ofertę edukacyjną. Zapraszają także do siebie na „Drzwi otwarte”.

WAŻNE TERMINY:

Składanie wniosków o przyjęcie do szkół ponadgimnazjalnych:

od 13 maja od godz. 8.00 do 20 maja do godz. 15.00

Kandydaci  składają  kopię świadectwa  ukończenia  szkoły  podstawowej  i  kopię zaświadczenia o wynikach  egzaminu  ósmoklasisty oraz   inne   wymagane   dokumenty w szkole  pierwszego  wyboru. Kopie muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez szkołę podstawową-

od 21czerwca od godz. 12.00 do 28 czerwca do godz. 16.00

Autor: K.F.