Szkoła Podstawowa w Trzcielu po raz kolejny zagrała w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Już po raz 28   gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W tym roku hasło orkiestry brzmi  „Wiatr w Żagle”. 12 stycznia 2020 r. Wolontariusze  orkiestry zbierają pieniądze, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu aktywnie włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy na ten szczytny cel. W piętek 10 stycznia 2020 r.  wolontariusze naszej szkoły zorganizowali zbiórkę  pieniędzy  na WOŚP.  Społeczność naszej szkoły aktywnie wpłacała do puszek  środki pieniężne na leczenie chorych dzieci. W sumie razem zebraliśmy  kwotę 3.026,65 zł.  Zebrane przez uczniów pieniądze zostały  przekazane przez  uczniów z naszej szkoły do puszki, wystawionej z inicjatywy radnych powiatowych w budynku Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu. Przekazanie pieniędzy odbyło się w obecności Pani Starosty Agnieszki Olender.

Wszystkim gorąco dziękujemy za aktywny udział i hojność w zbiórce pieniędzy.