Pasowanie na ucznia pierwszoklasistów

Pierwszoklasiści  z Zespołu Edukacyjnego Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Trzcielu są już  pełnoprawnymi uczniami. W dniu 25 października  2019r. odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień dla uczniów, nauczycieli, rodziców i dyrekcji szkoły. Uroczystość  przygotowały pani Anna Górna z klasą 1a i pani Beata Pechaczek z klasą 1b. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami, wspólnie śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Po części artystycznej pan dyrektor Dariusz Orzeszko pasował pierwszaków na uczniów, a pani wicedyrektor Agnieszka Mularska z przedstawicielem rady rodziców panią Agatą Pisarek wręczały dzieciom upominki. Na zakończenie wszyscy uczniowie z wychowawcami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Autor: ZW