Wyróżnienie za wieloletnią współpracę polsko-niemiecką

Bardzo miłym  było dla naszej szkoły zaproszenie nas przez Stowarzyszenie "Pro Europa Viadrina" na uroczystość, poczas której,  otrzymaliśmy wyróznienie za wzorową, wieloletnią, współpracę ze szkołą niemiecką z Falkenbergu.

16 grudnia 2019r. zostaliśmy zaproszeni na spotkanie  do  Gorzowa Wlkp. do siedziby Stowarzyszenia "Pro Europa Viadrina". Otrzymaliśmy gratulacje, podziękowania, drobne pdarunki, materiały edukacyjne za wzorową współpracę ze szkołą niemiecką. Obecna była również telewizja. Pan dyrektor udzielił wywiadu  na temat początków i przebiegu współpracy oraz realizowanych projektów. Uczennice naszej szkoły: Dominika Skarżyńska, Kaja Głąb i Agnieszka Roszak, opowiedziły o swoich przeżyciach związanych z udziałem w wymianie polsko-niemieckiej. Koordynatorem do spraw współpracy z zagranicą w naszej szkole jest pani Joanna Gwiazda.