Lubuski Gminny Konkurs Recytatorski w ramach PRO ARTE 2020

W czwartek 13 lutego w Centrum Kultury w Trzcielu odbył się Lubuski Gminny Konkurs Recytatorski w ramach PRO ARTE 2020. Naszą szkołę reprezentowało 19 osób: Zuzanna Neferman 1b, Lena Grabowska 2a, Laura Halczuk 2a, Franciszek Orwat 2a, Wiktoria Mrozik 3a, Gabriela Gawrońska 3b, Zuzanna Drzymała 4a, Marcelina Kapała 4a, Inez Nowak 5a, Hanna Płonka 5a, Krystian Roszak 5b, Maja Nikolin 6a, Adrianna Affeld 6b, Zuzanna Misiak 6b, Mateusz Nowicki 6b, Zuzanna Suchocka 6b, Marta Jachwitz 7a, Kaja Głąb 8a, Agnieszka Roszak 8a. Jury oceniało dobór repertuaru, dykcję, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny. Z pierwszej grupy klas I-III zakwalifikowała się Gabriela Gawrońska z klasy 3b. Z drugiej grupy klas IV-VI zakwalifikowały się: Marcelina Kapała z klasy 4a oraz Hanna Płonka z klasy 5a . Maja Nikolin z klasy 6a otrzymała wyróżnienie. Z trzeciej grupy klas VII-VIII zkwalifikowały się: Marta Hachwitz z klasy 7a, Kaja Głąb z klasy 8a oraz Agnieszka Roszak z klasy 8a. Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę i gminę w Lubuskim Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Pszczewie 29 lutego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych szczeblachUśmiech

Autor: ZW