Drodzy rodzice, przyjaciele szkoły

W związku z trwająca WOJNĄ w Ukrainie jako szkoła i przedszkole chcemy również przyłączyć się do pomocy ludziom potrzebującym  na wchodzie

Od jutra zachęcamy do zbiórki najpotrzebniejszych akcesoriów, materiałów i artykułów spożywczych.

W załączeniu przesyłamy listę rzeczy które będziemy zbierać a następnie pakować i wysyłać w transporcie zorganizowanym przez nasze władze na wschodnia granicę.

Apeluję o ofiarność wszystkich ludzi dobrej woli. Nie stójmy z boku i nie myślmy że ta Wojna nas nie dotyczy. W naszej szkole uczą się dzieci z Ukrainy.  Pokażmy, że  nie  zgadzamy się na okrucieństwa reżimu Putina i Rosji i pomagajmy naszym ukraińskim przyjaciołom.

Ważne

Zbiórka potrwa do czwartku do godz. 10 00. Wszystkie przekazane dary przynosimy do szkoły do pokoju nauczycielskiego

pozdrawiam i z góry dziękuję za ofiarność i pomoc

Dariusz Orzeszko – dyrektor zespołu