Wielkanoc- przygotowanie dekoracji świątecznych w świetlicy szkolnej

Zanim w szkole ktokolwiek pomyśli o świętach wielkanocnych my w świetlicy już wykonujemy kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, stroiki. Tradycyjnie już dekorujemy akcentami wiosenno- wielkanocnymi miejsca reprezentatywne, gabinety dyrektorskie, sekretariat itp.
W tym roku wiele ozdób zostało wykonane z naturalnych elementów oraz z recyklingu, papieru pochodzącego z gazet, czy starych, zniszczonych książek, które zostały odpisane na makulaturę. My wyczarowaliśmy z nich wielkie jaja wielkanocne. Olejalismy wazoniki.
Poczyniliśmy nawet odlewy z gipsu w kształcie pisanek i zajączków, które pokolorowali uczniowie
Wykonaliśmy około 40 kartek świątecznych z przeznaczeniem do wysłania życzeń oraz na cel charytatywny dołączając do wolontariuszy z CARITAS przy naszej parafii.