Wiosna w świetlicy

Mamy się czym pochwalić. Jeszcze śnieg padał za oknem, a u nas w szkole już wiosna, przepiękne krokusy z bibuły, wykonane pod okiem pani Edyty w kolorowych wazonikach, wykonanych pod okiem pani Basi, ozdobiły wiele miejsc.
Pani wiosna cała z recyklingu w holu szkolnym, codziennie wita wszystkich wchodzących do szkoły
wiosna kalendarzowa jak zwykle jest na czas, jednak na tę w przyrodzie jeszcze czekamy z utęsknieniem, malując, wyklejając jej portrety, jak również wykonując prace z jej pięknymi kwiatami.
Wykonujemy nasze prace, bardzo często używając przedmiotów z recyklingu np. papierów z gazet, nadajemy nowe życie przedmiotom, jak puste pojemniki po artykułach spożywczych itp., z których powstają   piękne kwiaty, wazoniki, czy puzderka.